News

Представництво в господарських спорах, в тому числі і в процедурах банкрутства

Господарські спори займають велику частину судової практики адвокатського об’єднання «Кубара і партнери». Наші адвокати виграли більше сотні судових справ у сфері впливу господарського права. Серед них представництво у майнових (витребування майна, вимоги щодо відшкодування збитків) та немайнових (порушення законодавства) спорах.

Часто господарські спори вирішуються ще до судового засідання. Саме тому варто відповідально підійди до організації досудових перемовин. Кваліфіковані юристи адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» нададуть Вам, як нашому клієнту, якісну та швидку юридичну консультацію з питань, що стосуються процесу господарських спорів. Порекомендують оптимальну стратегію дій у досудовому та судовому проваджені, забезпечать правовий супровід у всіх сферах, що стосуються господарського права, у тому числі і в процедурах банкрутства.

Заручившись підтримкою адвокатської компанії «Кубара і партнри» та послугами висококласних адвокатів, будь-який господарський спір вирішиться на Вашу користь. Ми працюємо в усій Західній Україні, а також у столиці – місті Києві, щоб забезпечити якісний правовий захист якомога більшій кількості людей.

Чому варто звернутись за послугами адвоката до юридичної фірми «Кубара і партнери»? Бо ми надаємо юридичні послуги швидко та якісно. У нашому адвокатському бюро Ви можете отримати наступну допомогу:

  • Оформлення документів, потрібних для господарських спорів;
  • Оформлення документів для визнання банкрутства;
  • Отримання послуг з правового захисту під час процедури визнання банкрутства;
  • Отримання послуг з правового захисту під час господарських спорів;
  • Отримання консультацій з питань судового провадження у сфері дії господарського права;
  • Отримання консультації з податкового права загалом та банкрутства зокрема.

Кваліфікована юридична допомога від адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» допоможе Вам у період судового провадження та господарських спорів. Наші адвокати забезпечать належний правовий захист клієнта та добиватимусь перемоги до тих пір, поки вона не буде за нами. Адже ми знаємо, як використати переваги опонента для Вашої перемоги. Звертайтесь до адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» і будьте впевнені у позитивному результаті. Ми гарантуємо успіх!