News

Представництво в судах загальної юрисдикції та з питань інтелектуальної власності

Представництво в судах загальної юрисдикції – це питання, у якому спеціалізується майже кожне адвокатське об’єднання. Але виграти судовий процес у 90% і більше випадків – вдається не кожному. Та це не про адвокатське об’єднання «Кубара і партнери». Ми перемагаємо у 99% справ, що розглядались в судах загальної юрисдикції.

Адвокатське бюро «Кубара і партнери» надає адвокатські послуги з питань інтелектуальної власності:

  • ми подбаємо про підготовку договорів щодо розпорядження майновими правами на інтелектуальну власність;
  • забезпечуємо правовий супровід із забезпечення комерційних таємниць;
  • захист майнових і немайнових прав інтелектуальної власності.

Чому наші клієнти обрали саме нас? Через впевненість у результаті! Наша юридична фірма завжди ставить на меті перемогу нашого клієнта. Адже для нас важливо, щоб Ваші інтереси не постраждали. Для цього ми докладаємо максимум зусиль та щодня працюємо на покращення нашої статистики виграних справ. Ми вивчаємо нововведення, шукаємо оптимальні рішення, застосовуємо незвичні для інших адвокатів, та при цьому не менш ефективні дії – загалом робимо усе, щоб наш клієнт переміг.

Важливу частину у нашій юридичній практиці займають справи в судах з питань інтелектуальної власності. Щодня в Україні вчиняється мінімум один злочин проти авторського права. Навіть зараз хтось незаконно завантажує з мережі Інтернет пісню відомого виконавця, що є об’єктом немайнових прав цього виконавця. Для того, щоб убезпечити інших власників продуктів інтелектуальної праці і щоб з ними такого, як крадіжка об’єкту авторського права, не трапилось, ми працюємо уже зараз. На прикладі наших клієнтів ми, адвокатське об’єднання «Кубара і партнери», показуємо, що, попри скептичні думки більшості громадян України, об’єкти інтелектуальної власності захистити не тільки можна, а й необхідно.

Якщо хтось порушує Ваше право інтелектуальної власності – не замовчуйте! Звертайтесь до нашої юридичної фірми «Кубара і партнери». Кваліфіковані адвокати захистять Вас та Ваші права як у судах загальної юрисдикції, так і в судах з питань інтелектуальної власності. Пам’ятайте, що Ваша перемога залежить від Вас. Тому вдумливо підходьте до вибору представництва в суді. А щоб не вагатись, скористайтесь послугами адвоката у адвокатському бюро «Кубара і партнер»