News

Правовий захист при притягненні до кримінальної відповідальності

Правовий захист при притягненні до кримінальної відповідальності входить до переліку послуг, які надає адвокатське бюро «Кубара і партнери» у Львові, Києві та по всій Західній Україні. Слід зазначити, за які саме правопорушення при електронному декларуванні передбачається кримінальна відповідальність.

Притягнення до кримінальної відповідальності за подання недостовірної інформації у електронній декларації, загрожує звільненням з посади із забороною в подальшому займатись будь-якою діяльністю у сфері державотворення, працювати в правоохоронних органах, тощо. Щоб не зазнати таких жахливих наслідків, звертайтесь за допомогою до адвокатського об’єднання «Кубара і партнери». Ми допоможемо Вам у вирішенні Ваших юридичних проблем.

Кримінальна відповідальність передбачена статтею 3661 Кримінального кодексу України ( далі ─ ККУ). Вона наступає у разі подання декларантом неправдивих відомостей про майно чи інший об’єкт декларування, якщо вони відрізняються від правдивих на суму, більшу, ніж 250 мінімальних прожиткових мінімумів для працездатного населення. Щоб отримати якісний правовий захист при притягненні до кримінальної відповідальності, варто звернутись до нашої фірми.

Юристи адвокатського об’єднання зазначають, що при різниці між недостовірною та достовірною інформацією на суму менше 100 прожиткових мінімумів наступає дисциплінарна відповідальність. Про адміністративну відповідальність Ви можете дізнатись на нашому сайті та звернувшись за юридичною консультацією у Львові до фірми «Кубара і партнери».

Адвокати з кримінального права нададуть Вам наступні послуги:

  • правовий захист особи у кримінальному проваджені;
  • представництво при притягненні до кримінальної відповідальності юридичних осіб;
  • консультація з будь-яких юридичних питань щодо електронних декларацій.

Наша юридична фірма наголошує, що адміністративна чи кримінальна відповідальність наступає лише у тому разі, якщо були подані завідомо неправдиві дані про майно, доходи та інші об’єкти декларування. Тобто, тільки тоді, коли суб’єкт декларування подав недостовірну інформацію з прямим умислом. Цей прямий умисел, точніше ─ його наявність, потребує доведення у встановленому порядку.

Стаття 3661 «Декларування недостовірної інформації» ККУ передбачає кримінальну відповідальність, якщо:

  • суб’єкт декларування надав завідомо неправдиві дані про об’єкти декларування;
  • суб’єкт декларування взагалі не подав електронну декларацію;

Існують такі види кримінальної відповідальності за ці правопорушення, як:

  • штраф від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів громадян України;
  • зобов’язування виконувати громадські роботи терміном від 150 до 240 годин;
  • позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю терміном до трьох років.

Для детальнішої інформації та кращого розуміння запрошуємо Вас на консультацію до адвокатського бюро «Кубара і партнери». Кваліфіковані адвокати нададуть Вам усю необхідну юридичну допомогу у найкоротші терміни.