News

Обслуговування та супровід іноземних компаній нерезидентів на території України

Зараз нерідко можна зустріти іноземні компанії на території нашої держави. Та їх успішне існування та робота на теренах України потребує особливого юридичного супроводу та обслуговування. Українське законодавство має низку особливих вимог для іноземних компаній нерезидентів. Наше адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає послуги з правового обслуговування та супроводу іноземних компаній нерезидентів на території України. Ми пропонуємо Вам наступні послуги:

  • Наша юридична фірма проконсультує Вас на усій території Західної України та у місті Києві з порядку відкриття та ведення господарської діяльності на території України;
  • Ми проведемо реєстрацію іноземних інвестицій;
  • Надамо якісний супровід іноземних інвестицій;
  • Надамо консультацію з основних моментів щодо оформлення необхідних документів для ведення діяльності компаніями нерезидентів;
  • Правовий захист іноземних компаній нерезидентів у судах України;
  • Надаємо якісні адвокатські послуги при притягненні до відповідальності за порушення законодавства України;
  • Наші юристи проконсультують Вас з питань нарахуванні і сплати податків та інше.

Таке важливе питання, як обслуговування та супроводу іноземних компаній нерезидентів на території України, варто довірити професіоналам. Наші кваліфіковані юристи працюють для того, щоб Ваша господарська діяльність протікала успішно та, головне, у рамках чинного законодавства України. Чому слід звернутись до нас? Хоча б для того, щоб отримати блискучий результат! Ми допоможемо іноземним компаніям процвітати на території нашої держави та приносити користь не лише самим собі, а й нашій та Вашій державам.

Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» працює для того, щоб Ви були успішними підприємцями. А успішне підприємство не може повноцінно існувати без юридичних консультацій висококласних спеціалістів. Приходьте до нас в офіс на консультацію та отримайте відповідь на всі питання.

Також ми, юридична фірма «Кубара і партнери», надаємо послуги правового захисту іноземних компаній нерезидентів у судах України. Працюйте на випередження та звертайтесь до нас за консультацією юриста. Будьте готові до будь-яких ситуацій. Наша юридична фірма та адвокатське об’єднання працює на території усієї Західної України, а також проводить юридичні консультації у місті Києві.