Господарські

Адміністративні

Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає послуги із представництва в адміністративних спорах із суб’єктами владних повноважень. У сучасних умовах громадяни України досить часто вступають в адміністративні спори із суб’єктами владних повноважень. Саме тому їм необхідна професійна юридична та адвокатська допомога.

Рекомендуємо звернутись до нас!

Адже однією із спеціалізацій адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» є адміністративні спори. Ми спеціалізуємось на супроводі та представництві в адміністративних спорах із суб’єктами владних повноважень. Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть якісну адвокатську допомогу у будь-яких питаннях у галузі адміністративного права та суміжних галузей.

Наша юридична фірма надає послуги юриста у Західній Україні, а також у столиці – місті Київ. За контактами, вказаними на сайті, Ви можете звернутись до адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» і записатись на юридичну консультацію. Від вирішення Ваших проблем Вас відділяє лише один дзвінок – до нашої юридичної фірми «Кубара і партнери». Ми працюємо для того, щоб уберегти Вас від свавілля влади та протизаконних і протиправних дій. Пам’ятайте, що навіть суб’єкти владних повноважень зобов’язані нести відповідальність за вчинені діяння.

Ми надаємо наступні послуги у сфері дії адміністративного права:

 • Оформлення необхідних документів для подання позову до суду на суб’єкти владних повноважень та їх протизаконні дії;
 • Надання консультацій з будь-яких питань у галузі адміністративного права;
 • Правовий захист у адміністративних спорах із фіскальними органами юридичних та фізичних осіб;
 • Правовий захист у адміністративних спорах з банками;
 • Правовий захист у адміністративних спорах при позовах про свавілля державних органів влади;
 • Супровід на допитах при притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

Адвокатське бюро у Львові «Кубара і партнери» надає кваліфіковані послуги з правового захисту у разі притягнення до адміністративної відповідальності, представництва у адміністративних спорах із суб’єктами владних повноважень. Звертайтесь до нас та отримайте кваліфіковану юридичну допомогу та юридичну консультацію з будь-яких питань у сфері адміністративної відповідальності. Ми подбаємо про Вашу перемогу!

Кримінальні

Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» має багатий та успішний досвід представництва в кримінальних справах у сфері посадових злочинів та злочинів проти власності, а також з приводу електронних декларацій.

Для того, щоб будь-який судовий процес завершився з позитивним результатом для наших клієнтів, ми наполегливо працюємо вже багато років, щодня поповнюючи скарбничку знань у різних галузях права, вдосконалюємо наші навички представництва та набуває дорогоцінного досвіду. Довірте представництво в кримінальній справі нашим професіоналам і будьте впевнені у результаті.

Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає такі послуги:

 • Проводимо консультацію з питань права власності (як вигідно поділити майно, як повернути втрачене майно, як запобігти арешту майна);
 • Допомагаємо при вирішення питань з порушення прав інтелектуальної власності;
 • Забезпечуємо консультації з приводу електронних декларацій;
 • Надаємо правовий захист в судах з усіх вище перелічених проблем.

 

Чому варто обрати нас? З декількох причин:

 • Ми завжди одними із перших дізнаємось зміни в законодавстві;
 • Ми знаємо усі вимоги контролюючих органів щодо сфер, представництво в яких ми забезпечуємо, та вміємо їх виконати на 100%;
 • Ми завжди діємо згідно із Законом України та, найголовніше, згідно із Законами Честі та Гідності;
 • Ми вміємо використати переваги опонента для ПЕРЕМОГИ нашого клієнта.

 

Притягнення до кримінальної відповідальності за неправильне подання е-декларації чи подання недостовірної інформації загрожує суб’єкту декларування звільненням з роботи та забороною займатись державотворчою діяльність від двох років і більше. У випадку, коли на кону стоїть успішна професійна діяльність, варто відповідально обрати представника, що буде захищати Ваші інтереси, та лінію ведення захисту. Адвокати АО «Кубара і партнери» надають якісні адвокатські послуги у справах з приводу електронних декларацій.

Будь-який посадовий злочин карається ще суворіше. Та щоб звести негативні наслідки до мінімуму, варто вдумливо підійти до вибору представника в суді. Ми з усією відповідальністю можемо рекомендувати Вам наших спеціалістів. Адвокатські послуги від компанії «Кубара та партнери» - це саме те, що Вам потрібно, якщо Ви націлені на позитивний результат.

Злочини ж проти права власності найчастіше ж позбавляють потерпілого, себто – нашого клієнта, даху над головою. Та адвокати юридичної фірми у Львові та Києві, а також по всій Західній Україні «Кубара і партнери» візьмуть на себе увесь судовий процес та вирішення усіх супутніх питань, аби гарантувати нашому клієнту блискучий результат. Довіртесь нашому адвокатському об’єднанню та не переймайтесь через свої проблеми. Адже ми зробимо усе, щоб захистити Ваші інтереси як належить!