Що потрібно знати про заповнення електронних декларацій?

По-перше, юристи адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» радять звернути увагу на те, що суб’єкту декларування необхідно розробити власний електронний цифровий підпис для реєстрації та входу до системи декларування Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК).

По-друге, електронні декларації відрізняються від паперових декларації тим, що мають 16 розділів. Саме тому суб’єкту декларування слід заздалегідь подбати про своєчасність заповнення та розпочати роботу над внесенням інформації якомога раніше. А щоб все було заповнено правильно, варто звернутись у юридичну консультацію. Послуги юриста надає адвокатське об’єднання «Кубара і партнери».

Не впевнені, що заповните все правильно? Тоді не вагайтесь і довіртесь юридичній фірмі «Кубара і партнери». Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає наступні послуги, щоб спростити процес подання електронної декларації та звести усі ризики можливих наслідків до мінімуму:

  • знаходимо та перевіряємо інформацію в усіх існуючих офіційних реєстрах про Ваше майно і речові права;
  • заповнимо декларацію відповідно до вимог або ж виправимо неточності у вже заповненій;
  • врахуємо всі можливі вимоги контролюючих органів.

Яку інформацію необхідно надавати? Юристи адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» наголошують, що суб’єкт декларування у своїй електронній декларації повинен вказати тип декларації та звітній період і надати інформацію, яка вказана у Законі України «Про запобігання корупції». Варто зазначити, що повна поглиблена перевірка електронних декларацій відбуватиметься у разі відмови членів сім’ї суб’єкта декларування надавати усю необхідну інформацію. Про це суб’єкт декларування зобов’язаний повідомити у своїй електронній декларації.

Нагадуємо Вам, що неправильне подання декларації або подання недостовірної інформації може загрожувати не тільки притягнення до відповідальності, а й звільненням з посади у майбутньому. Щоб уникнути негативних наслідків, довірте заповнення своєї електронної декларації професіоналам. Кваліфіковані юристи адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» допоможуть Вам все заповнити правильно!

Подання виправленої електронної декларації

Важливо знати, що суб’єкт декларування за Законом України «Про запобігання корупції» має право подати виправлену декларацію протягом 7 днів з дати подання без звернення до НАЗК, але ЛИШЕ ОДИН РАЗ. Відповідно до ст.45 Закону суб’єкт декларування має право подати виправлену версію декларації, натиснувши на особистій сторінці кнопку «Подати виправлену декларацію». Ця кнопка наявна на сторінці впродовж семи календарних днів з дня подання першої версії декларації.
Якщо суб’єкт декларування виявить помилки чи неточності після терміну, передбаченого Законом для подання виправленої декларації, він зобов’язаний звернутись до НАЗК через власний електронний кабінет та подати виправлену електронну декларацію після рішення уповноваженої особи. Уповноважена особа має право визначення строку, за який потрібно подати виправлену версію.
Послуги юриста у Львові, по Західній Україні та у м. Київ допоможуть Вам правильно подати виправлену електронну декларацію протягом 7 календарних днів з моменту подання першої версії, або ж надіслати заявку до НАЗК з проханням подати її після терміну, передбаченого Законом. Юридична фірма дбає про те, щоб Вам було легше впоратись з усіма питаннями щодо процесу подання електронних декларацій.
Якщо у Вас виникли проблеми із заповненням та виправленням декларації, звертайтесь до адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» і ми допоможемо Вам!