Виділ, поділ, приєднання, злиття суб’єктів підприємництва

Не завжди у справі про банкрутство, якщо юридична особа (організації, підприємство) була офіційно визнана банкрутом, вона повинна ліквідовуватись. Навпаки, з’являється інший варіант розвитку подій – реорганізація. Існує п’ять видів реорганізації:

  • Виділ;
  • Поділ;
  • Злиття;
  • Приєднання;
  • Перетворення.

Всі ці процеси регулює стаття 80 Цивільного кодексу України, стаття 104 Цивільного кодексу України та стаття 59 Господарського кодексу України. А у всіх умовах та наслідках Вам допоможуть зорієнтуватись спеціалісти нашої юридичної фірми. Звертайтесь до нас і ми надамо Вам якісну юридичну допомогу у питаннях реорганізації юридичної особи та інших сферах, що регулюються Цивільним кодексом.

В кожному з цих варіантів головною виступає юридична особа, яка приймає рішення про застосування одного з видів реорганізації, за винятком випадків, передбачених законодавством України, коли це рішення може приймати трудовий колектив чи орган влади, що уповноважений керувати такими підприємствами. Вирішальним може стати і рішення суду. Якщо Ви сумніваєтесь у законності рішення суду, або хочете дізнатись детально про підстави прийняття рішення про реорганізацію підприємства, то приходьте на юридичну консультацію до юридичної фірми та адвокатського бюро «Кубара і партнери», кваліфіковані спеціалісти нададуть Вам усю необхідну інформацію якісно та в короткі терміни. Також ми виступимо представниками у суді, щоб Ви були впевнені, що все було законно.

Чому варто звернутись за юридичною консультацією до адвокатського об’єднання «Кубара і партнери», Вам розкаже статистика. Ми успішно провели більше декількох сотень справ з реорганізації підприємств, і в 100% випадків наші клієнти були задоволені результатом. Пам’ятайте, що навіть банкротство не є вироком, адже завжди є виграшний варіант. І ми допоможемо Вам знайти його і реалізувати.

Варто уважно підійти до самого процесу реорганізації та зрозуміти різницю між її видами. Всю необхідну інформацію поглиблено Вам розповість кваліфікований спеціаліст адвокатського об’єднання «Кубара і партнери». Звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті, та передайте всі справи, що стосуються Вашого бізнесу, у надійні руки адвокатів компанії «Кубара і партнери». Пам’ятайте, Ваш успіх – у Ваших та наших руках!