Юридичне обслуговування і супроводження господарської діяльності

Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає послуги з юридичного обслуговування і супроводження господарської діяльності на території України. Законодавство України має безліч моментів, з якими Вам буде важко розібратись самим. Саме тому ми і створили нашу юридичну фірму, яка працює на усій території Західної України та у столиці — місті Києві. Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам розуміти Закони та розвинути вміння застосовувати ці знання на практиці!

Наша юридична фірма дбає про те, аби Ваше підприємство мало належну підтримку та правовий захист від початку його діяльності до її завершення. Кваліфіковані юристи адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» надають такі послуги у сфері господарської діяльності:

  • Ми проводимо збір документів для відкриття юридичної особи;
  • Надаємо супровід при отриманні документів для початку ведення господарської діяльності;
  • Даємо консультації з питань початку ведення господарської діяльності;
  • Проводимо консультації з питань припинення ведення господарської діяльності;
  • Гарантуємо належний супровід та правовий захист при притягненні до адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення при веденні господарської діяльності;
  • Консультації з податкового права, а саме ми розповімо про нарахування та сплату податків, правові підстави для перевірок при веденні господарської діяльності, податковий консалтинг)
  • Надаємо юридичну консультацію зі структури побудови капіталу;
  • Здійснюємо пошук оптимальних рішень для ведення господарської діяльності.

Нерідко під час ведення господарської діяльності виникають моменти, коли потрібно звертатись до суду з тією чи іншою проблемою. Адвокати юридичної фірми «Кубара і партнери» нададуть Вам якісний правовий захист та представництво у судах різної юрисдикції, допоможуть у вирішенні питань з приводу податкового законодавства, а також суміжних галузей права. Пам’ятайте, лише комплексний підхід до вирішення юридичних проблем має успішний результат. Ми — висококласні спеціалісти — гарантуємо Вам перемогу у будь-яких спорах з банком, з фіскальними органами та іншими установами. Ми вміємо використовувати переваги опонентів для перемоги нашого клієнта. Довіртесь нашому адвокатському об’єднанню — і Ви не пошкодуєте про це рішення!