Банкрутство

Банкрутство - це те, що може зустрітись на шляху кожного підприємства (юридичної особи). Для того, щоб цей процес пройшов з якомога меншою шкодою для Вас, як бізнесмена, адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» пропонує Вам надання консультацій з питань банкрутства, ліквідації та санації підприємства, а також його реорганізації.

Банкрутство – це визнана судом неспроможність людини чи організації, яка є боржником, відновити свою платоспроможність, погасити заборгованість перед кредиторами, тощо. Існують такі види банкрутства:

 • навмисне банкрутство:
  • навмисне створення неплатоспроможної організації;
  • навмисне приховання платоспроможності організації.
 • фіктивне банкрутство (свідоме недостовірне оголошення організації банкрутом);
 • реальне банкрутство (підтверджена документами неплатоспроможність);
 • технічне банкрутство (неплатоспроможність через дебіторську заборгованість).

Детальніше про кожен з цих видів банкрутства Ви можете дізнатись, звернувшись за юридичною консультацією до нашої юридичної фірми. Довіряти свій бізнес варто лише професіоналам. Адвокати юридичної фірми допоможуть Вам у вирішенні проблем з Вашим бізнесом. Наше адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає послуги та консультації з наступних питань:

 • визнання підприємства банкрутом;
 • списання боргів;
 • допомога при виключенні з єдиного реєстру;
 • супровід під час етапів оголошення організації банкрутом.

Заручившись правовою допомогою наших кваліфікованих спеціалістів, Ви отримаєте блискучий результат у будь-яких судових процесах з питань банкрутства.

В юриспруденції існує певний порядок оголошення організації банкрутом. Воно відбувається в декілька етапів. По-перше, встановлюється чи правдивим був факт неплатоспроможності боржника, беруться до уваги вимоги кредитора. По-друге, під час розгляду справи виявляють усіх причетних: кредиторів, потенційних осіб, котрі мають бажання допомогти уникнути організацією банкрутства та нести відповідальність за відновлення працездатності організації (санаторів). По-третє, по можливості проводиться санація (це певні заходи, котрі проводяться з метою запобігти банкрутству організації). Якщо санація не допомогла, проводиться 4 етап – визнання боржника банкрутом. Фінальним етапом у розгляді справи про банкрутство вважається задоволення претензій кредиторів. Юристи нашого адвокатського об’єднання «Кубара і партнери» надають послуги із супроводу клієнта на кожному з цих етапів як окремо, так і разом, щоб забезпечити кваліфіковану юридичну допомогу.

Порушення процедури оголошення банкрутства, а також інші правопорушення (такі, як фіктивне банкрутство або приховування платоспроможності організації) караються Законом. Особа, яка вчинила правопорушення, притягується до кримінальної відповідальності. Адвокатське об’єднання «Кубара і партнери» надає послуги з правового захисту при притягненні до відповідальності з приводу порушень у сфері податкового права.

Детальну інформацію з питань санації та ліквідації, а також про визнання юридичної особи банкрутом Ви можете отримати, звернувшись за послугами юриста у Львові, по всій Західній Україні та у м.Києві до юридичної фірми «Кубара і партнери». Заручившись підтримкою наших спеціалістів, Ви отримаєте всю необхідну допомогу, а будь-яка судова справа завершиться позитивним результатом для Вас.